Вакансії

 

З 16 липня 2021 року суттєво змінено порядок підтвердження особою вільного володіння державної мови під час проведення конкурсів на посади державної служби та призначення переможців.

Рівень володіння державною мовою засвідчується Державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 25 Закону України «Про державну службу» особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою.

Звертаємо увагу, що іспит на рівень володіння державною мовою організовує та проводить Національна комісія зі стандартів державної мови, детальну інформацію можна знайти на її офіційному веб-сайті https://mova.gov.ua/.

 

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 16 лютого 2022 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 23 лютого 2022 року.

Категорії «Б»:
– завідувач сектором з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
категорії «В»:
– головний спеціаліст-юрисконсульт відділу юридичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 17 січня 2022 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 17 січня 2022 року на посади державної служби категорії «Б» та з кінцевим терміном прийняття документів 31 січня 2022 року.

Категорія «Б»:
начальник відділу з питань додержання законодавства про працю у Павлоградському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, -1 посада (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника)

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 04 січня 2022 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 04 січня 2022 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 24 січня 2022 року.

Категорії «Б»:
заступник начальника відділу нагляду у хімічній промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
завідувач сектором документального забезпечення та контролю Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
категорії «В»:
– головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 13 грудня 2021 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 13 грудня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» з кінцевим терміном прийняття документів 30 грудня 2021 року.

Категорії «Б»:
начальник відділу юридичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 01.12.2021.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 01 грудня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 22 грудня 2021 року.

Категорії «Б»:
заступник начальника відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
заступник начальника відділу нагляду у хімічній промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
завідувач сектором документального забезпечення та контролю Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

категорії «В»:
– головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 29 листопада 2021 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 29 листопада 2021 року на посади державної служби категорії «В» з кінцевим терміном прийняття документів 06 грудня 2021 року.

Категорії «В»:
– головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Криворізькому регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 02 листопада 2021 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 02 листопада 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 22 листопада 2021 року.

Категорії «Б»:
завідувач сектором документального забезпечення та контролю Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

категорії «В»:
– головний державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 22 жовтня 2021 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 22 жовтня 2021 року на посади державної служби категорії «В» з кінцевим терміном прийняття документів 15 листопада 2021 року.

– головний державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади, що обіймають особи, з якими укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

головний спеціаліст відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

– головний державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 вакантні посади посади;

головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, підйомними спорудами за об’єктами котлонагляду, транспорту та зв’язку управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 вакантні посади;

головний спеціаліст – юрисконсульт відділу юридичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада.

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 16 вересня 2021 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 16 вересня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 12 жовтня 2021 року.

Категорії «Б»:
заступник начальника відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, котлонагляду, за підйомними спорудами та енергетиці у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
начальник відділу нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
завідувач сектором з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

категорії «В»:
– державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській – 2 вакантні посади;
– головний державний інспектор відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 5 вакантних посад;
державний інспектор відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
головний державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, котлонагляду, за підйомними спорудами та енергетиці у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, котлонагляду, за підйомними спорудами та енергетиці у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 вакантні посади;
державний інспектор відділу нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 вакантні посади;
головний державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
головний спеціаліст відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
– головний державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади, що обіймають особи, з якими укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину.

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 02 вересня 2021 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 02 вересня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 17 вересня 2021 року.

Категорії «Б»:
заступник начальника відділу з питань експертизи умов праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

категорії «В»:
головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 3 вакантні посади;
провідний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Криворізькому регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 5 вакантних посад;
провідний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Криворізькому регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Нікопольському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Павлоградському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 3 вакантні посади;
провідний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;
головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 4 вакантні посади.

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 18 серпня 2021 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 18 серпня 2021 року на посади державної служби категорії  «В» з кінцевим терміном прийняття документів 15 вересня 2021 року.

– головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м. Павлоград управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

– державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м. Павлоград управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 3 вакантні посади;

– державний інспектор відділу нагляду у будівництві, підйомними спорудами за об’єктами котлонагляду, транспорту та зв’язку управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 вакантні посади;

– державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 3 вакантні посади;

– головний державний інспектор відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері та на об’єктах житлово-комунального господарства у м.Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 6 вакантних посад;

– державний інспектор відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері та на об’єктах житлово-комунального господарства у м.Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 3 вакантні посади;

– державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості у м.Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада.

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 12 серпня 2021 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 12 серпня 2021 року на посади державної служби категорії  «В» з кінцевим терміном прийняття документів 09 вересня 2021 року.

– головний державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

– головний державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади, що обіймають особи, з якими укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

– головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину.

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 16 липня 2021 року.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 16 липня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 13 серпня 2021 року.

Категорії «Б»:
– заступник начальника відділу з питань експертизи умов праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;

категорії «В»:
– головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади;
– головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Нікопольському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;
– головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади.

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 08 липня 2021 року

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 08 липня 2021 року на посади державної служби категорії «В» з кінцевим терміном прийняття документів 05 серпня 2021 року.

Категорії Б:

начальник відділу з питань додержання законодавства про працю у Нікопольському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;

категорії «В»:

головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину.

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 02 липня 2021 року

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 02 липня 2021 року на посади державної служби категорії «В» з кінцевим терміном прийняття документів 30 липня 2021 року.

Категорії В:

– головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
– головний державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
– головний державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 24 червня 2021 року

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 24 червня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 05 липня 2021 року.

Категорії «Б»:

начальник відділу з питань додержання законодавства про працю у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

категорії «В»:

головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 вакантні посади;

провідний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 16 червня 2021 року

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 16 червня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 25 червня 2021 року.

Категорії «Б»:
начальник відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;

категорії «В»:
головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади, що обіймають особи, з якими укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади;
головний державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері та на об’єктах житлово-комунального господарства у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;
головний спеціаліст-юрисконсульт відділу юридичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 03 червня 2021 року

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 03 червня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 15 червня 2021 року.

Категорії «Б»:
заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;
заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю у Павлоградському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;
заступник начальника відділу з питань експертизи умов праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;

категорії «В»:
головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Павлоградському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Нікопольському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади, що обіймають особи, з якими укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади;
провідний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 28 травня 2021 року

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 28 травня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 08 червня 2021 року.

Категорії «Б»:
завідувач сектором інформаційного забезпечення та взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції та зв’язків з громадськістю Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м.Павлоград управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;
заступник начальника відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;
начальник відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;

категорії «В»:
головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади, що обіймають особи, з якими укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 5 посад;
головний державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади, що обіймають особи, з якими укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
державний інспектор відділу нагляду у гірничорудній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;
головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м. Павлоград управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;
головний державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, підйомними спорудами за об’єктами котлонагляду, транспорту та зв’язку управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину.

 

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 30 квітня 2021 року

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 30 квітня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 12 травня 2021 року.

Категорія «Б»:

заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

категорія «В»:

головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;
головний державний інспектор відділу організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 22 квітня 2021 року

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 22 квітня 2021 року на посади державної служби категорії «Б» та «В» з кінцевим терміном прийняття документів 17 травня 2021 року.

Категорія «Б»:

заступник начальника управління – начальник відділу нагляду у гірничодобувній промисловості у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;

заступник начальника відділу організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

заступник начальника відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення – заступник головного бухгалтера Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

заступник начальника  відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері та на об’єктах житлово-комунального господарства у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;

категорія «В»:

головний державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки   Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

головний державний інспектор відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки   Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 6 посад;

головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, підйомними спорудами за об’єктами котлонагляду, транспорту та зв’язку управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки   Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, підйомними спорудами за об’єктами котлонагляду, транспорту та зв’язку управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки   Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 4 посади.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 06 квітня 2021 року

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 06 квітня 2021 року на посади державної служби категорії «В» з кінцевим терміном прийняття документів 15 квітня 2021 року.

головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 4 посади, що обіймають особи, з якими укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

головний державний інспектор відділу організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

провідний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;

головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 3 посади;

провідний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада;

головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 2 посади;

головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровськй області – 4 посади.

 

Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області від 25 березня 2021 року

 

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оголошує конкурсний відбір 25 березня 2021 року на посади державної служби категорії «Б», «В» з кінцевим терміном прийняття документів 02 квітня 2021 року.

Категорія «Б»:
– начальник управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

– заступник начальника управління – начальника відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

– начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

– заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення – заступник головного бухгалтера Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

– заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

– заступник начальника відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 посада, що обіймає особа, з якою укладений контракт про проходження державної служби на період дії карантину;

категорія «В»:
– головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровськй області – 1 вакантна посада;

– головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – 1 вакантна посада;

– головний спеціаліст-юрисконсульт відділу юридичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровськй області – 2 вакантні посади;

– головний спеціаліст відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Дніпропетровськй області – 4 вакантні посади;

– головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Дніпропетровськй області – 2 вакантні посади.