Адміністративні послуги

Інформація про зареєстровані декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

Відповідно до п.4 розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р, наказом Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області від 11.10.2021 № 317 затверджено інформаційні та технологічні картки надання адміністративних послуг.

Разом з тим, адміністративні послуги з:

 • продовження строку дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки
  реєстрації зміни відомостей у декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці
 • видачі свідоцтва на придбання вибухових матеріалів
 • видачі свідоцтва на зберігання вибухових матеріалів
 • видачі гірничих відводів для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення
 • переоформлення гірничого відводу для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення
 • реєстрації декларації безпеки об’єкта підвищеної небезпеки
 • виключення об’єкта підвищеної небезпеки з Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки
 • реєстрації об’єкта (об’єктів) підвищеної небезпеки в Державному реєстрі об’єктів підвищеної небезпеки

будуть надаватися через ЦНАП після прийняття відповідного рішення міською радою.

 

 

Інформаційна картка №1-ІК адміністративної послуги з видачі дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Інформаційна картка №2-ІК адміністративної послуги з анулювання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Інформаційна картка №3-ІК адміністративної послуги з продовження строку дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Інформаційна картка №4-ІК адміністративної послуги з реєстрації Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Інформаційна картка №5-ІК адміністративної послуги з реєстрації зміни відомостей у декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Інформаційна картка №6-ІК адміністративної послуги з реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Інформаційна картка №7-ІК адміністративної послуги з тимчасової реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Інформаційна картка №8-ІК адміністративної послуги з перереєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Інформаційна картка №9-ІК адміністративної послуги із зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Інформаційна картка №10-ІК адміністративної послуги з видачі свідоцтва на придбання вибухових матеріалів.

Інформаційна картка №11-ІК адміністративної послуги з видачі свідоцтва на зберігання вибухових матеріалів промислового призначення.

Інформаційна картка №12-ІК адміністративної послуги з видачі гірничих відводів для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення.

Інформаційна картка №13-ІК адміністративної послуги з переоформлення гірничого відводу для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення.

Інформаційна картка №14-ІК адміністративної послуги з реєстрації декларації безпеки об’єкта підвищеної небезпеки

Інформаційна картка №15-ІК адміністративної послуги з виключення об’єкта підвищеної небезпеки з Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки

Інформаційна картка №16-ІК адміністративної послуги з реєстрації об’єкта (об’єктів) підвищеної небезпеки в Державному реєстрі об’єктів підвищеної небезпеки.

Технологічна картка №1-ТК адміністративної послуги з видачі дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Технологічна картка №2-ТК адміністративної послуги з анулювання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Технологічна картка №3-ТК адміністративної послуги з продовження строку дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Технологічна картка №4-ТК адміністративної послуги з реєстрації Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Технологічна картка №5-ТК адміністративної послуги з реєстрації зміни відомостей у декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Технологічна картка №6-ТК адміністративної послуги з реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Технологічна картка №7-ТК адміністративної послуги з тимчасової реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Технологічна картка №8-ТК адміністративної послуги з перереєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Технологічна картка №9-ТК адміністративної послуги із зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Технологічна картка №10-ТК адміністративної послуги з видачі свідоцтва на придбання вибухових матеріалів.

Технологічна картка №11-ТК адміністративної послуги з видачі свідоцтва на зберігання вибухових матеріалів.

Технологічна картка №12-ТК адміністративної послуги з видачі гірничих відводів для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення.

Технологічна картка №13-ТК адміністративної послуги з переоформлення гірничого відводу для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення.

Технологічна картка №14-ТК адміністративної послуги з реєстрації декларації безпеки об’єкта підвищеної небезпеки

Технологічна картка №15-ТК адміністративної послуги з виключення об’єкта підвищеної небезпеки з Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки

Технологічна картка №16-ТК адміністративної послуги з реєстрації об’єкта (об’єктів) підвищеної небезпеки в Державному реєстрі об’єктів підвищеної небезпеки.


Заява на реєстрацію(переєстрацію, тимчасову реєстрацію,зняття з обліку) ТТЗ – для юр.особи


Заява на реєстрацію(переєстрацію, тимчасову реєстрацію,зняття з обліку) ТТЗ – для фіз.особи


Заява на одержання дозволу


До уваги суб’єктів звернення!

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області повідомляє, що 10.03.2021 набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 №77 (далі — постанова КМУ №77), якою затверджено Перелік машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.
Також, постановою КМУ №77 внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 25.08.2010 №725 «Про затвердження переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства» і від 26.10.2011 №1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки» (далі – Порядок), в тому числі затверджено нову форму декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (додаток 8 до Порядку).
Разом з цим інформуємо, що у відповідності до вимог Порядку – виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені у групі Б додатка 2, експлуатація (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, зазначених у групі Б переліку, машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою КМУ №77, здійснюються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.


До уваги суб’єктів звернення лист Держпраці від 28.11.2018 № 9569/3/5.2-ДП-18 (Про надання роз’яснення щодо перереєстрації технологічних транспортних засобів у зв’язку з перетворенням акціонерного товариства в інше господарське товариство).


До уваги суб’єктів господарювання!

З 01.08.2021 року Центр надання адміністративних послуг «Правобережний» знаходиться за адресою: м.Дніпро, вулиця Марії Кюрі, 5, (ТРЦ NEO PLAZA), 2 поверх, де надаються адміністративні послуги щодо:

 • видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки;
 • реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки;
 • відомча реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування (далі – ТТЗ).

До уваги суб’єктів господарювання!

Процедура подання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці роботодавцем, регламентована Порядком повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 922 та Порядком видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі – Порядок), який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року №1107.

Так, до 07 лютого 2018 року п. 21 Порядку було передбачено подання роботодавцем декларації за місцем виконання робіт підвищеної небезпеки, при цьому Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №48 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 року №725 і від 26 жовтня 2011 року №1107» було внесено зміни до Порядку, зокрема щодо подання декларації за місцем знаходження суб’єкта господарювання, у зв’язку з цим Управлінням Держпраці  були внесені в установленому порядку відповідні зміни до Інформаційної картки адміністративної послуги щодо реєстрації декларації, яку своєчасно було направлено до відділу ЦНАП «Лівобережний».

Також, у відповідності до п. 5 Порядку повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №922, яким встановлена процедура повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства визначено, що суб’єкт господарювання подає декларацію за своїм місцезнаходженням або у випадках, передбачених законом, за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об’єкта, про що також йдеться у п. 21 Порядку.

Звертаємо увагу, що випадків, коли декларація подається за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням об’єкта ні Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», а ні Законом України «Про охорону праці» не передбачено (що також підтверджується інформаційним листом Держпраці від 09.07.2018 №5446/3/12-ДП-18).


 


Інформація та мапа щодо місцезнаходження Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області


Скановані копії декларацій

Форма заповнення: ДЕКЛАРАЦІЯ відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці

Зразок: ДЕКЛАРАЦІЯ відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці


Реєстр дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки