Відповідність встановленим вимогам Технічного регламенту

26 травня 2023

Газові балони, картриджі, туристичні балони та інша нехарчова продукція, яка підпадає під дію Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском, повинна відповідати встановленим вимогам вищезгаданого Технічного регламенту.

Інспектори відділу ринкового нагляду Південно-Східного міжрегіонального управління Держпраці проводять інформаційні відвідування для розповсюджувачів нехарчової продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском. Метою превентивних заходів є забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам та мінімізація загроз суспільним інтересам для споживачів(користувачів) нехарчової продукції.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 року № 303 «Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану», органами державного ринкового нагляду припинено проведення планових та позапланових заходів державного ринкового нагляду на період дії воєнного стану.

Проте суб’єктам господарювання у ході проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів постійно нагадується, про встановлені вимоги законодавства України про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції, у тому числі про встановлені вимоги Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском. Вимоги є обов’язковими для виконання.

Під час проведення превентивних заходів, суб’єктам господарювання надано  інформаційні бюлетені та чек листи з описом вимог щодо нехарчової продукції, обов’язків розповсюджувачів, виробників та імпортерів.

Більше інформації щодо державного ринкового нагляду можна знайти на сайті https://dp.dsp.gov.ua/.