У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» інспектори праці проводять заходи у м. Павлоград

18 вересня 2023

✅На початку вересня 2023 року, з метою донесення до всіх громадян інформації про ризики і наслідки не задекларованої праці, правильність оформлення трудових відносин та зміни у законодавстві, фахівці відділу з питань праці східного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальний захід для працівників ательє з пошиття одягу м.Павлоград.

Інспектори під час проведення заходів наголошували, що незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо. Незадекларована праця залишається поширеним явищем і під час війни, що своєю чергою наносить суттєву шкоду, зокрема і обороноздатності нашої країни.

✅Одночасно із тим, інспектори праці надали багато відповідей щодо актуальних питань з трудового законодавства про працю, та розповіли про вимоги законодавства до оформлення трудових відносин під час воєнного стану.

Більше інформації на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua