Проведення превентивного заходу на підприємстві з виробництва меблів

18 вересня 2023

🟡На підприємстві з виробництва меблів інспекторами управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці задля попередження виробничого травматизму в майбутньому, провели превентивний захід.

🔵Інспектори проконсультували працівників підприємства щодо неухильного дотримання вимог безпеки праці, зокрема, під час виконання робіт із застосуванням інструменту.

🟡Фахівці наголосили, що безпека виробничих процесів забезпечується, передусім додержанням вимог безпеки усіма працівниками підприємства та застосування технічно справного обладнання та устаткування, а також шляхом допуску до роботи працівників, які пройшли навчання та інструктаж з питань охорони праці, медичні огляди.

🔵Під час заходу було обговорено належне оформлення трудових відносин в умовах воєнного стану, ризики незадекларованої праці, відмінність між трудовим та цивільно правовим договорами.

🟡З керівником підприємства обговорено питання подальшої взаємодії та інформаційної підтримки, роз’яснено особливості й переваги функціонування системи «Інтерактивний інспектор» та звернуто увагу  на можливість отримати відповіді на найбільш актуальні питання, які розміщені на сайті Держпраці у рубриці «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану», на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua.