У Кропивницькому провели тренінг з питань охорони праці під час обробки металів на свердлильних верстатах

01 грудня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області провели тренінг з імітацією реальних дій на робочому місці для працівників підприємства машинобудівельної галузі у м. Кропивницькому на тему: «Вимоги охорони праці під час робіт з обробки металів на свердлильних верстатах».

Тренінг відбувся за участі головного інженера підприємства, інженера з охорони праці, майстра цеху, який є відповідальним за справний стан та безпечну експлуатацію верстатів токарно-свердлильної групи, токарів-свердлильників.  

Під час тренінгу звернуто увагу на безпечну експлуатацію свердлильних верстатів, специфіку організації свердлильних робіт. Зокрема, на вжиття запобіжних заходів для мінімізації небезпечних ризиків – падіння деталі, пошкодження рук та очей, що можуть виникнути під час обертання шпинделя свердлильного верстата. Також наголошено на застосуванні засобів колективного та індивідуального захисту, які повинні бути справними та відповідати Технічному регламенту засобів індивідуального захисту.

Тренінг проведено з метою впровадження завдань Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня не задекларованої праці та виробничого травматизму на 2023 рік.