У Дніпрі відбувся масштабний форум «Партнерство влади та бізнес-спільноти в умовах сьогодення»

24 листопада 2023

23 листопада начальник Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Валерій Тригубенко взяв участь у форумі, приуроченому Міжнародному дню жіночого підприємництва, за ініціативи Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Головною метою форуму було сприяти розвитку жіночого підприємництва та знаходженню нових можливостей для реалізації жіночого потенціалу у бізнесі.

На заході відбулися сесії, на яких учасники обговорювали реалії та перспективи розвитку жіночого підприємництва в Україні. Особлива увага приділялася забезпеченню рівних можливостей для жінок у прийнятті стратегічних рішень, спрямованих на соціальну та економічну стабільність.

Форум також став відмінною нагодою для досвідчених підприємниць поділитися секретами успіху та надати інноваційні рішення для розвитку бізнесу в сучасних умовах.

Підприємниці Дніпропетровщини вразили своєю готовністю взяти на себе відповідальність та досягати значущих результатів навіть у важкі часи, що є великим натхненням для інших на шляху до реалізації важливих проєктів.

Ми впевнені, що подальший розвиток партнерських відносин Міжрегіонального управління Держпраці та бізнес-спільноти продовжить сприяти формуванню сприятливого інвестиційного середовища на Дніпропетровщині.