ТРИВАЄ ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНОЇ РОБОТИ, СПРЯМОВАНОЇ НА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОГО ТРАВМАТИЗМУ В УМОВАХ ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ.

05 серпня 2022

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, спрямована на попередження виробничого травматизму в умовах дії воєнного стану.

01 серпня 2022 року відбулася робоча зустріч у ТОВ «АВ МЕТАЛ ГРУП», під час якої були обговорені питання створення здорових і безпечних умов праці на робочих місцях підприємства в умовах воєнного стану. В цей час навіть незначні на перший погляд порушення при виконанні робіт підвищеної небезпеки можуть призвести до аварій або нещасних випадків.
Увага акцентувалася на проблемах, які можуть виникнути в разі аварійної ситуації заподіяною військовими діями. Для швидкого реагування в разі аварійної ситуації на підприємстві складено план локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій (ПЛАС). Метою ПЛАС є планування дій (взаємодії) персоналу підприємства, спецпідрозділів, населення, центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо локалізації і ліквідації аварій та пом′якшення їх наслідків. Перелік виробництв (відділень, виробничих дільниць) і окремих об′єктів, для яких розроблено ПЛАС, визначено і затверджено керівником підприємства. ПЛАС охоплює всі рівні розвитку аварії, які встановлені в процесі аналізу небезпек.

Також працівникам підприємства були проведені технічні консультації на робочих місцях, роз’яснені вимоги законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, які безпосередньо стосуються роботи підприємства.

По завершенню зустрічі, з керівництвом ТОВ «АВ МЕТАЛ ГРУП» було обговорено питання подальшої взаємодії Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області щодо інформаційної підтримки фахівців підприємства з питань безпеки праці під час дії воєнного стану.