Створено комісію з розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком на підприємстві з виготовлення труб у м. Нікополь

11 червня 2018

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 10 червня 2018 року з пресувальником гарячих труб 1966 року народження на підприємстві з виготовлення труб у місті Нікополь Дніпропетровської області.

За оперативною інформацією, 10.06.2018 р. під час пресування на трубопрофільному пресі сталося руйнування прессштемпеля діаметром 270мм. Під час огляду відбувся самовільний виліт залишку прессштемпеля, який потрапив по касці постраждалого, в результаті чого він отримав тілесні ушкодження не сумісні із життям.
Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».
Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.