Прийнято участь у роботі комісії з приймання нового підземного складу ВМ

13 травня 2022

Представники Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області взяли участь у роботі комісії з прийомки складу ВМ місткістю 10 т. суміщений з пунктом приготування гранульованих ВР, виробкою відстою вагонів з ВР і з камерою технічного обслуговування зарядної техніки на гор.1390 м. шахти «Родіна» АТ «Кривбасзалізрудком».

За результатами попередньої роботи комісії, яка працювала в квітні поточного року, були виявлені ряд невідповідностей нормативним актам з охорони праці. В результаті чого акт готовності даного об’єкту до експлуатації не було підписано.

Під час нового відвідування об’єкту виявлені невідповідності були усунуті, що дало змогу здійснювати безпечну експлуатацію даного складу. Окрім того, посадові особи Головного управління провели з працівниками підприємства нараду з питань безпечної експлуатації шахтного транспорту на рейковому ходу та відповіли на питання щодо організаційних та технічних заходів, які повинен вживати роботодавець для безпечної та безаварійної експлуатації даного виду транспорту.