З працівниками автотранспортних підприємств проведено тематичний тренінг

12 травня 2022

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за участю представників Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення виконкому Саксаганської районної ради у місті Кривий Ріг, Криворізької міської організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення було проведено тематичний тренінг з представниками суб’єктів господарювання, які здійснюють пасажирські перевезення автомобільним транспортом у місті Кривий Ріг.
Т

емою заходу стало створення безпечних і безаварійних умов праці при організації перевезень пасажирів міським транспортом під час воєнних (бойових) дій.
В ході тренінгу були відпрацьовані дії працівників під час включення сирени «Увага! Повітряна тривога! Всім пройти в укриття!», а також на випадок можливих артилерійських обстрілів системами залпового вогню, артобстрілів та обстрілів стрілецькою зброєю.

Посадовцями Головного управління було наголошено на вжитті відповідальними посадовими особами підприємств додаткових заходів, які б мінімізували можливість виникнення випадків травмування як безпосередньо водіїв транспортних засобів так і пасажирів в умовах воєнного стану.

Наприкінці зустрічі представники Головного управління відповіли на запитання працівників та нагадали, що для оперативного отримання відповідей на найпоширеніші питання з трудового законодавства та безпеки праці Держпраці створила Telegram бот (@ask sls bot) та інформаційний портал про трудові відносини в умовах воєнного стану (pratsia.in.ua).