Проведено інформативний захід у Дніпрі з нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею

13 червня 2023

Фахівцями Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці з нагоди 🎉 відзначення Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею проведено інформативний захід-флешмоб у найпопулярнішому серед молоді рекреаційно-туристичному парку м. Дніпра – «Зелений Гай».

📍До акції було залучено охочих неповнолітніх працівників, які працюють у сфері надання послуг мобільного харчування та торгівлі, що за статистикою є основним видом роботи серед молоді у місцях великого скупчення людей.

Під час проведення заходу, неповнолітнім було акцентовано на перевагах офіційного працевлаштування, що гарантують гідні умови праці, захист трудових прав та соціальні гарантії передбачені законодавством, права поєднувати навчання з роботою зі збереженням заробітної плати, а також про ризики й наслідки незадекларованої праці.

Крім того, посадовими особами під час завершення заходу, було проінформовано неповнолітніх працівників та роботодавців за для того, що отримати більше інформації та проконсультуватися у зручний спосіб можна за допомогою інформаційного порталу – https://pratsia.in.ua/

📍Проведений тематичний захід має привернути увагу громадськості до проблем дитячої праці та необхідності здійснення заходів щодо її ліквідації, де особливо було наголошено увагу роботодавцям, що задекларована праця навіть серед неповнолітніх працівників – підтримує країну та наближає нас перемоги! Слава Україні!