Працівникам підприємства металургійної промисловості надана консультація з питань охорони праці.

13 червня 2023

Фахівцями відділу з питань безпеки праці центрального регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками підприємства металургійної промисловості.

📌Під час зустрічі посадовці надали консультативну допомогу з актуальних питань охорони праці, промислової безпеки, організації безпечного ведення робіт та створення безпечних і здорових умов праці на робочих місцях, наголосили на необхідності дотримання нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема «Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі в металургійній промисловості». Обговорили питання стосовно проведення своєчасних технічних оглядів та експертних обстежень обладнання, а також проведення навчання та перевірки знань у відповідальних осіб та працівників, які експлуатують та обслуговують обладнання. А також акцентували на організацію проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, спеціального навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

📌Інспектори міжрегіонального управління розповіли присутнім про можливість організації електронного документообігу в системі управління охороною праці, впровадження якої передбачено наказом Мінекономіки «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці» та роз’яснили присутнім обов’язки роботодавця, алгоритм дій у разі прийняття рішення з впровадження електронного документообігу.

📌Наприкінці заходу обговорили з учасниками питання подальшої взаємодії та інформаційної підтримки, розповіли їм про функціонування сервісу «Інтерактивний інспектор» та звернули увагу на рубрику «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану» на сайті Держпраці https://cutt.ly/YZYhtKN та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua, де є можливість отримати відповіді на найбільш актуальні питання.