Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з охорони праці з працівниками м’ясопереробного підприємства

16 січня 2023

         Фахівцями відділу з питань безпеки праці центрального регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками м’ясопереробного підприємства.

          У процесі спілкування держслужбовці надали консультативну допомогу з актуальних питань охорони праці, промислової безпеки, організації безпечного ведення робіт та створення безпечних і здорових умов праці на робочих місцях, наголосили на необхідності дотримання «Правил охорони праці для працівників м’ясопереробних цехів».

          Під час зустрічі інспектори надали відповіді на питання щодо змін у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану та обговорено питання подальшої взаємодії та інформаційної підтримки. Роз’яснили особливості і переваги функціонування системи «Інтерактивний інспектор» та звернули увагу  на можливість отримати відповіді на найбільш актуальні питання, які розміщені на сайті Держпраці у рубриці «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану», на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua.

          Також під час зустрічі інспектори зазначили, що Держпраці запустила новий розділ “Психосоціальна підтримка на роботі” на своєму порталі https://pratsia.in.ua, де опубліковано серію інформаційних матеріалів із питань психосоціальної підтримки на робочому місці в умовах воєнного й післявоєнного часу «З турботою про себе й кожного».