Проведена нарада з керівництвом підприємства сфери будівництва доріг і автострад

04 квітня 2018

Фахівцями відділу нагляду на транспорті, у зв’язку та у хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведена нарада з керівництвом та відповідальними посадовими особами ТОВ «Солонянський ШПМК» присвяченої наближенню Всесвітнього Дня Охорони праці та безпеки на виробництві.

На нараді обговорені питання стосовно результатів проведення планової перевірки на даному підприємстві; заходи, щодо попередження виробничого травматизму; обговорено стан виробничого травматизму за 2017 рік та 3 місяці 2018 року по Україні та по Дніпропетровській області.

Фахівцями Управління наведено приклади нещасних випадків на виробництві, роз’яснено права та обов’язках працівників у відповідності з Закону України  «Про охорону праці».

Особлива увага приділена виконанню положень діючих в закладі, комплексних заходів з охорони праці, колективного договору, необхідності більше уваги приділяти виконанню вимог інструкцій з охорони праці, надавати пропозиції на вдосконалення умов праці, проведення бесід з працівниками підрозділів щодо використання засобів індивідуального захисту.

І важливо, проводити роз’яснювальну роботу в колективі, щодо додержання працівниками закладу вимог нормативно-правових актів з охорони праці, адже головне – це здоров’я і безпека працівників.