Про зниження рівня незадекларованої праці обговорили на міжвідомчій нараді у м. Павлоград

25 травня 2021

В нараді взяли участь представники Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, Павлоградського міськрайонного центру зайнятості, Павлоградського відділу податків і зборів з фізичних осіб та камеральних перевірок Управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області.

В ході наради обговорювались питання щодо реалізації в травні поточного року інформаційного етапу Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік в сфері тимчасового розміщування й організації харчування, діяльності готелів та ресторанів в Павлоградському регіоні, а також інспекційного етапу в зазначених сферах протягом червня – липня.

По закінченню, учасниками наради були проведені спільні інформаційні заходи в ході яких проінформовано найманих працівників та роботодавців про переваги належного оформлення трудових відносин в закладах харчування м. Павлограда.

Відео за посиланням