Задля налагодження співпраці з ОТГ проведено нараду при ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

25 травня 2021

Сьогодні, 25 травня при ГУ Держпраці відбулась нарада під головуванням Першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ігора Осадчого. На нараді були присутні представники Черкаської селищної ОТГ, Сурсько-Литовської сільської ТГ, Слобожанської селищної ТГ, Підгородненської міської ТГ, Перещепинської міської ТГ, Новоолександрівської , Любимівської, Піщанської ОТГ, Новомосковської міської ради та представник від Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради.

На нараді були розглянуті зміни, що стосуються, зокрема, відповідних статей Кодексу законів про працю України, Закону України «Про місцеве самоврядування» та Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Перший заступник начальника ГУ Держпраці Ігор Осадчий закликав представників ОТГ активно взаємодіяти з ГУ Держпраці, адже основна ціль такої взаємодії – зменшення рівня незадекларованої праці у Дніпропетровському регіоні та збільшення кількості застрахованих осіб та, відповідно, збільшення доходів до бюджету.

В ході наради також доведено Національний план спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік та запрошено ОТГ до співпраці та виконання завдань, визначених Нацпланом.