Про переваги офіційного працевлаштування розповіли працівникам мережі закладів торгівлі в місті Кам’янське

12 червня 2023

🤝Фахівцями управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській  області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці спільно з фахівцями Кам’янського відділу Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області та управління Головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області відвідали з інформаційно-роз’яснювальним заходом торговельну мережу магазинів у місті Кам’янське.

Фахівці повідомили про переваги офіційного працевлаштування, так у разі офіційного працевлаштування держава гарантує працівнику ✔️чітко визначені та закріплені трудовим договором умови праці, ✔️виплату заробітної плати двічі на місяць, у розмірі не менше, ніж мінімально встановлений законодавством, ✔️право на оплачувані відпустки, ✔️право на оплату листка непрацездатності в разі хвороби тощо.

✋Під час заходу присутнім розповіли про нововведення, а саме про запобігання дискримінації та мобінгу, та 👥психологічну підтримку працівників на робочому місці. Також, повідомили про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та як їй запобігти.