Підбито підсумки роботи Міжвідомчої координаційної ради з впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я у 2023 році

30 листопада 2023

28 листопада відбулось восьме розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоровʼя за участі Першої леді України Олени Зеленської та під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Серед учасників – представники центральних органів виконавчої влади, Офісу Глави держави, Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ, керівники ОВА, народні депутати та міжнародні партнери.

У межах засідання відбулася мінівиставка, на якій міжнародні партнери представили свої проєкти та послуги, спрямовані на психосоціальну підтримку населення в регіонах.

Кожне з 11 міністерств-учасників підбило проміжні результати у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я та презентувало свої проєкти.

Держпраці теж активно працює над впровадженням програми психосоціальної підтримки українців. Так, з початку повномасштабної війни, більше 300 інспекторів Служби пройшли навчання та у 2023 році поінформували понад 32 тис. суб’єктів господарювання про можливість запровадження політики психосоціальної підтримки на робочому місці, 23 роботодавці вже запровадили у себе відповідну політику.