Нагороджено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018» Дніпропетровської області (ВІДЕО)

26 квітня 2018

Нагородження переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2018 році, урочисто відбулося на базі Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

За результатами відбіркового регіонального туру Конкурсу, серед дев’яти призових місць – шість посіли автори робіт з Кривого Рогу. Також, рішенням журі було обрано окремо шість малюнків глядацьких симпатій «За увагу до безпечної праці батьків», серед яких четверо дітей Криворожани. Зважаючи на такі результати, керівництвом Головного управління Держпраці України у Дніпропетровській області було прийнято рішення офіційну частину нагородження переможців провести безпосередньо у Кривому Розі.

Урочисте вручення грамот, дипломів та заохочувальних призів провели начальник Криворізького гірничопромислового управління Олександр Волохов та заступник директора з виробничих питань ДП «Криворізький ЕТЦ» Олена Зайцева. В своїх привітальних словах вони подякували дітям за активну участь у конкурсі, зокрема за старанність та індивідуальний підхід до висвітлення досить складної теми.

Окремо подякували батькам, за те що питання культуру безпеки праці обговорюються в сімейних колах за участю дітей, адже зрозуміло, що діти не мають можливості відвідувати виробництво, а на малюнках відображають всі тонкощі трудового процесу, те, на що ми, дорослі, в своїх трудових буднях не звертаємо уваги.

Разом з тим, спільним рішенням керівництва Криворізького гірничопромислового управління та Криворізького експертно-технічного центру на офіційній церемонії були відзначені дипломами та цінними подарунками автори робіт, які своєю оригінальністю та актуальністю теми вразили фахівців Держпраці Криворіжжя до того, як роботи були направлені на офіційний відбірковий етап.

В свою чергу, запрошені на захід представники підприємств, на яких працюють батьки учасників Конкурсу, самі батьки та художні керівники подякували організаторам даного заходу за надану дітям можливість не тільки показати свої художні здібності, а перш за все донести до нас, батьків, що нас чекають вдома.

Даний захід організовано з нагоди відзначання у 2018 році Всесвітнього Дня охорони праці в Україні, як одного із дієвих методів вирішення зовсім «не дитячих» проблем у сфері охорони праці та промислової безпеки.

Відео