Попередження виробничого травматизму в умовах дії воєнного стану

21 листопада 2023

❗ Фахівцями Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, спрямована на попередження виробничого травматизму в умовах дії воєнного стану.

16 листопада 2023 року відбулася робоча зустріч у ТОВ «АВ МЕТАЛ ГРУП», під час якої були обговорені питання створення здорових і безпечних умов праці на робочих місцях підприємства в умовах воєнного стану. В цей час навіть незначні, на перший погляд, порушення при виконанні робіт підвищеної небезпеки можуть призвести до аварій або нещасних випадків.

Увагу  акцентували на проблемах, що можуть виникнути внаслідок аварійних ситуацій, спричинених військовими діями. Для ефективної реакції на аварійні ситуації був розроблений та затверджений План локалізації та ліквідації аварій (ПЛАС) на підприємстві. Метою ПЛАС є організація дій персоналу, спецпідрозділів, населення та органів влади на всіх рівнях для локалізації та ліквідації аварій та пом’якшення їх наслідків. Перелік об’єктів, для яких розроблено ПЛАС, затверджено керівником підприємства, і включає всі рівні ризиків, визначені в процесі аналізу небезпек. Також працівникам підприємства були проведені технічні консультації на робочих місцях, роз’яснені вимоги законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, які безпосередньо стосуються роботи підприємства.

✅ По завершенню зустрічі, з керівництвом ТОВ «АВ МЕТАЛ ГРУП» було обговорено питання подальшої взаємодії Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці щодо інформаційної підтримки фахівців підприємства з питань безпеки праці під час дії воєнного стану.