Інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками підприємства металургійної галузі

20 листопада 2023

Фахівці Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками підприємства металургійної галузі.

◽ Під час спілкування держслужбовці надали консультації з питань охорони праці, промислової безпеки, організації безпечних робіт та створення безпечних та здорових умов праці на робочих місцях. Також інспектори наголосили на дотриманні законодавчих актів у сфері охорони праці, зокрема Закону України “Про охорону праці” та “Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці”.

◽ Інспектори відповіли на питання щодо змін в законодавстві в умовах воєнного стану та обговорили питання подальшої взаємодії та інформаційної підтримки, роз’яснили особливості і переваги функціонування системи «Інтерактивний інспектор» та звернули увагу  на можливість отримати відповіді на найбільш актуальні питання, які розміщені на сайті Держпраці у рубриці «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану», на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua.