Впродовж двох діб на підприємствах Дніпропетровщини сталося два нещасні випадки зі смертельним наслідком

09 березня 2017

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочаті спеціальні розслідування нещасних випадків зі смертельним наслідком, що сталися 7 та 8 березня 2017 року з працівниками металургійної та будівельної галузей.

За оперативною інформацією, 07 березня 2017 року на будівельному підприємстві міста Синельникове 41 річного шихтувальника намотало на вал редуктора транспортеру, що спричинило ушкодження не сумісні із життям.

08 березня 2017 року на металургійному підприємстві міста Дніпро 54 річний вивантажувач гарячого агломерату під час пересування по підкранових коліях рудо грейферного перевантажувача, внаслідок руйнування бетонного настилу підкранових колій, провалився в підбункерне приміщення. Викликана міська швидка медична допомога констатувала смерть.

Остаточні обставини та причини випадків з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.