Шлях до подальшої успішної роботи підприємств з видобутку корисних копалин підземним способом не можливий без прийняття нових виїмкових одиниць

15 червня 2022

З метою формування позитивного іміджу Державної служби України з питань праці з акцентом на консультаційну функцію та забезпечення належного виконання завдань, визначених Положенням про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 11.02.2015 № 96,фахівці відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки продовжують приймати участь у роботі комісій, щодо перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з питань охорони праці та законодавства про надра ,з метою прийняття нових виїмкових одиниць. А саме, проконтрольовано виконання проектних рішень, фактичний стан робіт виконаних в шахті, з метою прийняття в експлуатацію блоку в осях 47-51 гор. 1290м. покладу «ЦПЗ» шахти «Октябрьська» АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ» та блоку в осях 91-101гор. 1425/1383м.покладу «69-1» шахти «Тернівська» АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ».

Також фахівців шахт поінформовано про створення Держпраці Telegram чат-боту (https://t.me/ask_sls_botта) інформаційного порталу про трудові відносини в умовах воєнного стану (https://pratsia.in.ua), де можна оперативно отримати відповіді на питання щодо організації трудових відносин, безпеки праці, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану тощо.