Проведено семінар, щодо додержання вимог безпеки праці з працівниками ПРАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»

21 червня 2022

В ході семінару, поведеного фахівцями Держпраці, розглянуто  питання щодо вимог до параметрів облаштування залізничних колій, розвантажувальних тупиків у відвальному господарстві. Окрім того обговорювалося питання  безпеки під час приймання завантажених, розвантаження поїздів.

Особлива увага приділялась питанню проведення навчання безпечним методам роботи, інструктажів з питань охорони праці, забезпечення робітників необхідними інструкціями з охорони праці та здійснення відомчого контролю за додержанням вимог цих інструкцій виконавцями робіт.

В свою чергу спеціалісти ПРАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» розповіли про заходи, розроблені підприємством, щодо дій працівників при оголошенні повітряної тривоги, початку бойових дій.

Учасники заходу були проінформовані про можливість отримати відповіді на питання, щодо організації трудових відносин, безпеки праці, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану тощо, на Telegram чат-ботуhttps://t.me/ask_sls_bot та інформаційному порталі про трудові відносини в умовах воєнного стану https://pratsia.in.ua.