Безаварійна та стабільна робота підприємств з видобутку корисних копалин підземним способом, не можлива без прийняття нових виїмкових одиниць

21 червня 2022

Враховуючи необхідність формування позитивного іміджу Державної служби України з питань праці з акцентом на консультаційну функцію та забезпечення належного виконання завдань, визначених Положенням про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96, фахівці відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки постійно приймають участь у роботі комісій, щодо перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з питань охорони праці та законодавства про надра, з метою прийняття нових виїмкових одиниць. Так, проконтрольовано виконання проектних рішень, фактичний стан робіт виконаних в шахті, з метою прийняття в експлуатаціюблоку в осях 25-31 гор. 1340м. покладу «Головний» шахти «Ювілейна» ПрАТ «СУХА БАЛКА» та блоку в осях 46-52 V п/повгор. 1420м. покладу «Головний» шахти «Ювілейна» ПрАТ «СУХА БАЛКА».

Також фахівцями відділу  поінформовано працівників підприємства про створення ДержпраціTelegram чат-боту (https://t.me/ask_sls_botта) інформаційного порталу про трудові відносини в умовах воєнного стану (https://pratsia.in.ua), де можна оперативно отримати відповіді на питання щодо організації трудових відносин, безпеки праці, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану тощо.