Розпочато розслідування смертельного нещасного випадку з електрослюсарем шахти «Родіна» ПАТ «Кривбасзалізрудком» (ВІДЕО)

12 червня 2018

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато розслідування смертельного нещасного випадку, який стався 11 червня поточного року з електрослюсарем (слюсарем) черговим та з ремонту устаткування шахти «Родіна» ПАТ «Кривбасзалізрудком».

З коротких обставин нещасного випадку відомо, що потерпілий, 1985 року народження, під час виконання робіт з ремонту електровозу у дренажному квершлагу 64 осі горизонту -1240м. отримав травми не сумісні з життям від ураження електричним струмом.

Обставини і причини даного нещасного випадку з’ясовує комісія зі спеціального розслідування відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я працівників в процесі виробничої діяльності.