Реальні історії: як інспектор допоміг працівниці зберегти робоче місце

16 вересня 2022

Олена з сім`єю (змінено ім`я) запланувала виїхати з рідного міста рятуючись від воєнних дій за кордон до родичів та попередила про це роботодавця, але роботодавець вимагав звільнитися.

Олена знайшла засобами інтернет зв`язку контакти Головного управління Держпраціу Дніпропетровській області та зателефонувала отримати консультацію у інспектора праці.

Під час консультації їй повідомлено: оскільки її відсутність на робочому місці та виїзд з місця проживання обумовлені необхідністю збереження життя та здоров’я у зв’язку із бойовими діями, то такий переїзд вважається поважною причиною для відсутності на роботі. Тобто працівник, який внаслідок ведення воєннихдій та пов’язаних з ними обставин, вирішив рятуватися не може бути примушений до звільнення.

Інспектор надала інформацію щодо врегулювання ситуації, що склалася, якими вона може скористатись для захисту своїх трудових прав. Зокрема, працівник може звернутися до роботодавця із заявою щодо надання відпустки без збереження заробітної плати наперіод воєнного стану для виїзду за кордон на 90календарних днів. В такому випадку тривалість відпустки не обмежується 15 календарними днями.

Роз`яснено Олені, що тривалість відпустки без збереження заробітної плати 90 календарних днів встановлено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 № 2352-IX. Відлік 90 календарних днів відпустки без збереження заробітної плати розпочинається з дати набуття чинності вказаним Законом, тобто з 19.07.2022.

Пізніше Олена зателефонувала інспектору повідомити, що все налагодилося, роботодавець надав їй відпустку без збереження заробітної плати і не вимагає звільнення. Коли закінчиться війна вона повернеться додому, до рідного міста, до роботи.