Психосоціальна підтримка на робочому місці: пріоритет для забезпечення психологічної безпеки. Кропивницький

12 лютого 2024

👥Фахівці Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області провели ще один інформаційний захід серед працівників галузі торгівлі в обласному центрі щодо психосоціальної підтримки на робочому місці.

Сьогодні, в умовах війни, і завтра, у післявоєнний час, психічне здоров’я жінок і чоловіків, які працюють, настільки у фокусі, що потребує відповідних дій на рівні підприємства.

Психосоціальна підтримка співробітників має стати пріоритетною частиною загальної політики безпеки і здоров’я на роботі. Системна турбота про психічне здоров’я так само важлива, як і турбота про фізичний стан людини, адже це може врятувати життя, запобігти травмуванню на роботі, зберегти кадровий потенціал, підвищити мотивацію і продуктивність, а також стати додатковим фактором привабливості для шукачів роботи.

Психологічно безпечне робоче середовище надає можливість для керівників завчасно діяти та вносити корективи, щоб запобігти психосоціальним та іншим професійним ризикам або мінімізувати їх.

Фактор психологічної безпеки має величезну вагу в збереженні психологічної стійкості як окремого працівника, так і команди загалом.