Проведено семінар на тему: «Безпека праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і устатковання промислового призначення»

09 липня 2024

Головним державним інспектором відділу нагляду у гірничодобувній промисловості у Криворізькому регіоні управління гірничого нагляду проведено семінар з питань охорони праці та дотримання вимог безпеки праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і устатковання промислового призначення з працівниками ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОМЗ-КРИВБАС-СЕРВІС»

Під час заходу рекомендовано звернути увагу працівників на попередження випадків виробничого травматизму при експлуатації машин і обладнання промислового призначення. Фахівцем Держпраці наголошено на обов’язковому проведенні інструктажів та навчання з питань охорони праці відповідно до вимог «Типового Положення про порядок навчання і перевірки знань з питань охорони праці», затвердженого Наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці 26.01.2005  № 15. 

Акцентовано увагу роботодавця на необхідності проведення первинних та періодичних медичних оглядів працівників, застосування сучасних засобів індивідуального та колективного захисту.

Присутні на заході обговорили організацію управління охороною праці на підприємстві. Фахівцем Держпраці надано консультаційну допомогу з питань розробки нормативних актів з охорони праці, що діють у межах підприємства.

Під час зустрічі також обговорювались дії працівників в умовах воєнного стану у разі виявлення підозрілих предметів або під час обстрілів.

По закінченню зустрічі представникам ТОВ «ОМЗ-КРИВБАС-СЕРВІС» надано пам’ятку, ознайомитися з якою можна також на інформаційному порталі Держпраці в рубриці «Рекомендації: Як працювати безпечно» за посиланням: https://pratsia.in.ua/