Проведено консультацію з безпеки праці на підприємстві з переробки молока у Дніпропетровській області

13 жовтня 2023

Фахівцями відділу з питань безпеки праці східного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області проведено превентивний захід на підприємстві з переробки молока у Дніпропетровській області.

Під час зустрічі було проведено технічну консультацію на робочих місцях, а саме в хімічній лабораторії підприємства, щодо дотримання вимог «Правил охорони праці для працівників підприємств по переробці молока» в частині вимог безпеки під час роботи в хімічних лабораторіях, зберігання хімічних речовин.

Наголосили про необхідність своєчасного проходження попереднього і періодичного медоглядів працівниками, які зайняті на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань охорони праці усім працівникам підприємства.

Розглянули питання надання інформації про нещасні випадки та неприпустимості приховування травматизму, необхідності дотримання вимог  порядку проведення розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань, аварій на виробництві. Фахівці відділу поінформували працівників про переваги офіційного працевлаштування: адже належне оформлення трудових відносин гарантує право на безпечні та здорові умови праці. Роботодавцю наголосили на неприпустимості допуску до роботи працівників без укладання трудових договорів.

Наприкінці зустрічі довели до відома працівникам підприємства про можливість отримувати необхідну та актуальну інформацію на сайті Державної служби України з питань праці у рубриці «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану» та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua