Стан та безпека в гірничій промисловості: щорічний огляд локомотивів і гаражів на одній з шахт ДП «СхідГЗК»

13 жовтня 2023

🔰У жовтні 2023 року комісією підприємства однієї з шахт ДП «СхідГЗК», з участю представників Південно-Східного міжрегіонального управління, був проведений щорічний огляд локомотивів та обладнання підземних гаражів на шахті ДП «СхідГЗК». Цей захід мав на меті перевірити відповідність технологічним проєктам та вимогам чинного законодавства, а також оцінити стан усіх електровозів на відповідність інструкціям від заводу-виробника та вимогам нормативно-правових актів з охорони праці, які знаходяться в експлуатації на даній шахті.

Під час огляду було приділено увагу не лише локомотивам, але й депо електровозів, а також депо з ремонту шахтних вагонеток на горизонті 300 метрів. Комісія детально перевірила усі аспекти роботи та обслуговування цього обладнання.

Після закінчення огляду, представники відділу нагляду у гірничорудній та вугільній промисловості у Криворізькому та Павлоградському регіоні Південно-Східного міжрегіонального управління провели нараду з працівниками дільниці внутрішньошахтного транспорту та посадовими особами підприємства.

На нараді обговорювались правила безпеки під час експлуатації шахтного транспорту, а також проведений тренінг щодо заходів безпеки під час пересування та перевезення працівників і вантажів по горизонтальних виробках. Нараді також було оговорено питання щодо дотримання заходів безпеки під час експлуатації рухомого складу і обладнання підземних гаражів.

Зауваження та рекомендації, які були висловлені під час огляду та наради, вже реалізуються на підприємстві з метою підвищення безпеки та ефективності гірничих операцій. Підприємство дбає про своїх працівників та дотримується всіх необхідних норм і стандартів у сфері гірничої промисловості.

Учасникам заходу нагадали про переваги офіційного працевлаштування в ході якої будь-хто може отримати корисну та необхідну інформацію про трудові відносини у воєнний час на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua та на сайті Державної служби України з питань праці https://cutt.ly/tZOfZvZ