Про збереження за працівниками закріплених законодавством соціальних гарантій йшлося на зустрічі у Вільногірській міській раді

28 липня 2021

У залі засідань виконавчого комітету Вільногірської міської ради відбулась зустріч в.о. міського голови Олександра Бобошка з начальником відділу з питань додержання законодавства про працю у Кам’янському регіоні управління з питань праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Віктором Міщуком. У зустрічі взяли участь: головні державні інспектори відділу з питань дотримання законодавства про працю у Кам’янському регіоні Оксана Лапенко та Наталія Ярко, представники виконавчих органів Вільногірської міської ради Марія Власенко, Ніна Лимар, Тетяна Коротич та Оксана Бородай.

Під час зустрічі розглянуто питання щодо забезпечення реалізації державної політики з питань нагляду за здійсненням виконавчими органами міських рад міст обласного значення повноважень, визначених відповідно частиною третьою статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Також обговорено шляхи по співпраці відділу з питань додержання законодавства про працю у Кам’янському регіоні з виконавчою владою нашої територіальної громади стосовно контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, зокрема, про легалізацію робочих місць та збереження за працівниками закріплених законодавством соціальних гарантій.

Крім того, інспекторами праці Головного управління Держпраці проведено робочу зустріч з вище вказаних питань у Вільногірській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.