Про запровадження програми Психосоціальної підтримки на підприємствах: – в ефірі Телеканалу “Відкритий”

04 вересня 2024

Запровадження програм психосоціальної підтримки на підприємствах має ключове значення для забезпечення добробуту працівників та підвищення ефективності роботи організацій. Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), психічні захворювання та проблеми, пов’язані з психологічним станом, стануть одними з найбільших викликів для сфери праці до 2030 року. Ігнорування цього питання може призвести до серйозних економічних втрат, погіршення здоров’я населення та зниження продуктивності праці.

Про це в ефірі Телеканалу “Відкритий” говорив головний спеціаліст соціального сектору з питань впровадження та реалізації програми психосоціальної підтримки управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області.

Він розповів, що під час інформаційних відвідувань нерідко виявляється, що працівники, а часом і роботодавці не обізнані в програмах Психосоціальної підтримки.

Тож головна мета запровадження програм психосоціальної підтримки на підприємствах полягає в покращенні психічного здоров’я працівників, зниженні рівня стресу, забезпеченні комфортних умов праці, підвищенні продуктивності та сприянні економічній вигоді як для підприємств, так і для суспільства в цілому.

Відео за посиланням – https://youtu.be/g1XCTo6_FpM