Про безпеку на транспорті обговорено на спільній нараді

23 жовтня 2018

Про безпеку на автошляхах Дніпропетровщини та про ліквідацію нелегальної праці йшла мова на засіданні спільної наради Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, Національної поліції – відділу з безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в м. Дніпро, представників громадськості, Дніпропетровського Обласного комітету профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України та представників підприємств-перевізників Дніпропетровської області.

За три квартали поточного року на території області сталося 42 дорожньо-транспортні пригоди. В яких загинуло 12 осіб і 178 осіб отримали тілесні ушкодження.

Начальник  відділу нагляду на транспорті, у зв’язку та у хімічній промисловості Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області  Андрій  Артеменко привернув увагу  учасників наради до резонансних дорожньо-транспортних пригод, які сталися за 9 місяців 2018 року. Зокрема, говорили й про аварію з летальними наслідками за участю легковика і двох автобусів, яка відбулася у квітні в Кривому Розі. Саме підприємства, на яких сталися нещасні випадки,  пов’язані з виробництвом, будуть перевірятися в першу чергу.

Начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області Андрій Толстогузов поінформував присутніх про хід виконання заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, які затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року № 649-р.

Голова обкому профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Андрій Берчук серед існуючих проблем галузі обозначив важкий фінансовий стан транспортних підприємств та скорочення спеціалізованих організацій які навчають  водіїв з категоріями D, Е.

Начальник Управління Укртрансбезпеки у  Дніпропетровській області Олексій Степаненко наголосив, що продовжуватиметься співпраця, передбачена Угодою між Держпраці та Укртрансбезпекою: обмін інформацією щодо виявлення порушень законодавства з питань праці, безпеки дорожнього руху, охорони праці та промислової безпеки, вжиття заходів щодо їх усунення, проведення превентивних заходів щодо запобігання травматизму.