Нарада з представниками ТОВ «ЖИТЛОСЕРВІС-КР» щодо дотримання вимог безпеки під час експлуатації ліфтів

11 жовтня 2022

Головним державним інспектором відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, котлонагляду, за підіймальними спорудами та енергетиці у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведена нарада з представниками ТОВ «ЖИТЛОСЕРВІС-КР» щодо дотримання вимог безпеки під час експлуатації ліфтів з метою недопущення нещасних випадків на виробництві.

В ході наради обговорені питання щодо необхідності дотримання вимог безпеки під час експлуатації ліфтів, забезпечення контролю за проведенням періодичних технічних оглядів ліфтів та їх ремонтів фахівцями спеціалізованого підприємства. Своєчасного проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці відповідальних осіб за безпечну експлуатацію ліфтів та ремонтного персоналу.

Державні інспектори наголосили на тому, що невиконання заходів при оголошенні повітряної тривоги може призвести до нещасних випадків під час експлуатації ліфтів.

Наприкінці наради інспектор нагадав про інформаційну кампанію «Виходь на світло!» та зазначив, що дізнатись детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану можливо на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN.

Або на офіційному каналі в Telegram  https://t.me/dneprviddil