На виїзній нараді обговорено результати перевірки ТОВ «КРИВОРІЗЬКЕ ПРОМЕНЕРГО»

12 квітня 2021

За результатами проведеної згідно річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2021 рік, планової перевірки, фахівцями відділу нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області було організовано та проведено виїзну нараду у ТОВ «КРИВОРІЗЬКЕ ПРОМЕНЕРГО».

На нараді заслухали доповідь членів комісії з проведення планової перевірки про виявлені порушення та про рівень травматизму по Дніпропетровській області. Так, було зазначено, що під час перевірки було виявлено 27 порушень законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки. За результатами перевірки посадовими особами, які брали участь у перевірці складено та вручено керівнику суб’єкта господарювання припис про усунення виявлених порушень законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, яким встановлений термін усунення виявлених порушень.

У ході наради інспектори праці зазначили про необхідність на належному рівні забезпечити функціонування системи управління охороною праці на підприємстві та здійснювати ефективний контроль відповідальних осіб за додержанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на підприємстві.

Наприкінці наради також заслухали представників адміністрації підприємства щодо вжиття заходів для усунення порушень виявлених під час проведеної перевірки.

Разом з тим, для учасників заходу була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці.

На завершені зустрічі фахівці Головного управління вкотре наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці при веденні господарської діяльності. Та, в свою чергу, нагадали про відкритість управління у разі необхідності методично-консультативної підтримки.