На шахті «Західно-Донбаська» проведено превентивний захід щодо дотримання вимог безпеки під час пересування та перевезення працівників і вантажів гірничими виробками

13 жовтня 2021

Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м. Павлоград управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Микола Анісімов провів семінар-нараду для працівників підприємства шахти «Західно-Донбаська» ШУ «ТЕРНІВСЬКЕ» ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ».

Темою превентивного заходу було дотримання вимог безпеки під час пересування та перевезення працівників і вантажів гірничими виробками.

Під час превентивного заходу обговорено вимоги законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, промислової безпеки та гірничого нагляду. Анісімов М.П. наголосив присутнім, що роботи з пересування та перевезення працівників і вантажів гірничими виробками  повинні проводитися у відповідності до вимог чинного законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці у відповідності до вимог ТПД.

Окрім цього, працівникам наголошувалось про неухильне дотримання заходів щодо запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19, дотримання маскового режиму, дистанції, графіку дезінфекції, обов’язковій ізоляції хворих при виявленні симптомів та проведення загальної дезінфекції при виявленні випадку захворювання коронавірусною хворобою.

Превентивний захід проведено з метою підвищення обізнаності працівників підприємства щодо вимог безпеки праці та попередження виробничого травматизму.