На Криворіжжі триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо змін та дотримання трудового законодавства

20 березня 2017

«Соціальне партнерство – запорука стабільності на ринку праці міста» – тема круглого столу, в обговоренні якої приймала участь начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Вікторія Романів.

Даний захід було організовано Криворізьким міським центром зайнятості для керівників відомчих служб найпотужніших підприємств гірничорудної промисловості Криворіжжя. Разом з тим, до обговорення даної теми були запрошені представники управління пенсійного фонду міста.

Зважаючи на той факт, що гірничорудні підприємства становлять основну роботодавчу базу міста, робота круглого столу була направлена на налагодження партнерських відносин з метою не допущення відхилень від виконання законодавчих актів України про працю.

Зокрема, Вікторія Романів акцентувала увагу представників підприємств на змінах в законодавстві щодо встановленого Державою рівня мінімальної заробітної плати, детально зупинялась на змінах, що стосуються адміністративної відповідальності, роз’яснила механізм проведення перевірок органами Держпраці та нагадала про захист трудових прав демобілізованих учасників АТО та воїнів-строковиків.

Прагнучи звести подібні зустрічі до подальшого діалогу, В.Романів наголосила на дорадчій допомозі, оскільки більшість підприємств, залучені до даного заходу, заплановані до перевірки органами Держпраці.