На Дніпропетровщині визначили переможців першого регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»

20 березня 2023

На Дніпропетровщині в Південно-Східному міжрегіональному управлінні Державної служби з питань праці відбулось засідання обласного конкурсного журі в рамках проведення  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023.

Цього річ  у заході взяли участь 355 юних художників.

До складу журі конкурсу ввійшли посадові особи Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА та Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА,  Дніпропетровської обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості, Комунального закладу культури «Дніпровські міські публічні бібліотеки» ДМР та Комунального закладу «Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури» Дніпропетровської обласної ради».

У свої роботах конкурсанти висвітили різні теми, пов’язані з охороною праці. Серед них: безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного та приклади небезпечного виконання роботи в енергетичній галузі, лісовому господарстві, у медичній сфері, будівництві а також на транспорті, дитячий погляд на вплив агресивної війни росії проти України на безпеку людської діяльності.

Визначили переможцями обласного туру, які посіли І, ІІ, ІІІ місце за напрямком художньої творчості – малюнок, у трьох вікових групах наступних учасників:

ПЕРША ВІКОВА ГРУПА від 6  до 10 років

I місце – Олексенко Аріна, 10років.

II місце – Гугуля Олександр, 9років.

III місце – Гузь Микита, 8років.

ДРУГА ВІКОВА ГРУПА від  11 до 14 років

I місце –  Чорний Віктор, 13років.

II місце – Шкваря Анна, 11років.

III місце – Гаврилова Софія, 14років.

ТРЕТЯ ВІКОВА ГРУПА від 15 до 18 років

I місце –  Мала Аріна, 15років.

II місце – Седова Вікторія, 16років..

III місце – Ніколаєва Ксенія, 17років.

До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців традиційно нагородять цінними подарунками, дипломами і медалями.