На Дніпропетровщині відбувся тренінг з імітацією реальних дій на робочих місцях на тему: «Організація збирання зернових культур»

12 жовтня 2023

Інспектори управління інспекційної діяльності з Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці в Дніпропетровській області провели тренінг з імітацією реальних дій на робочих місцях на тему: «Організація збирання зернових культур». на підприємстві ТОВ «ЮМ-ВАТУТІНО».

Для запобігання травмуванню працівників під час зернозбиральних робіт головне – не допускати експлуатації несправної техніки, агрегатів з відкритими ланцюговими, пасовими, карданними передачами. Необхідно пам′ятати, що всі види регулювальних, ремонтних, налагоджувальних робіт та технічного обслуговування сільськогосподарської техніки проводять тільки після повної зупинки всіх агрегатів.

Фахівці звернули увагу на те, що основними причинами травмування є — порушення трудової та виробничої дисципліни, недоліки у навчанні та інструктажі працюючих, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення правил дорожнього руху. Фахівці наголосили, що відповідальність за створення на робочому місці безпечних умов праці та недопущення травмування працівників на виробництві покладається на роботодавця.

*️⃣ Навчальний відеоматеріал за результатами проведеного тренінгу розміщено за посиланням: https://youtu.be/QoPnicDt4uw