Контроль за гірничими роботами та охороною праці в Криворізькому регіоні: Результати комісійної перевірки та важливі аспекти

19 жовтня 2023

✍️Фахівці відділу нагляду за геолого-маркшейдерськими роботами та переробкою корисних копалин у Криворізькому регіоні управління гірничого нагляду взяли участь у роботі комісії щодо перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з питань охорони праці та законодавства про надра. Основною метою цієї комісії було забезпечення контролю над своєчасним введенням нового виїмкового блоку та підготовкою його до роботи відповідно до затверджених планів гірничих робіт на 2023 рік.

А саме, цього разу проконтрольовано після усунення порушень, виявлених при попередній перевірці, підготовку до введення в експлуатацію виїмкового блоку однієї з шахт ДП «СхідГЗК», дотримання проєктних рішень, в частині відповідності об’ємних підготовчих робіт, кріплення гірничих виробок, фактичного стану робіт виконаних в шахті, повноти видобутку корисної копалини.

Керівникам шахти та управління нагадали про психосоціальну підтримку на робочому місці у воєнний і повоєнний час, яку розроблено Проєктом МОП за фінансування ЄС у консультаціях із національними партнерами.

Фахівці відділу акцентували на важливості офіційного працевлаштування, особливо в умовах сьогодення, коли вкрай потрібно, щоб економіка працювала, а трудові права працівників були надійно захищені.