Консультативний захід для розповсюджувача щодо безпечності нехарчової продукції, що підпадає під дію Технічного регламенту безпеки машин

14 вересня 2023

📚Частково завершена машина, наприклад, система приводу, самостійно не може виконувати конкретну функцію й призначена тільки для вбудовування чи складання з іншою машиною або з іншою частково завершеною машиною чи обладнанням. Разом вони утворюють машину, на яку поширюється дія Технічного регламенту безпеки машин.

Вимоги щодо інструкцій зі складання частково завершеної машини нагадали розповсюджувачу в м.Запоріжжя посадовці відділу ринкового нагляду Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці. Інспектори звернули увагу на те, що інструкції мають містити опис умов, яких необхідно дотримуватися для правильного вбудовування частково завершеної машини до кінцевої машини, щоб не створювати загрози життю та здоров’ю людини.

Окрім того, інструкції зі складання частково завершеної машини повинні бути викладені мовою, прийнятною для виробника машини, який здійснює вбудовування частково завершеної машини, або для його уповноваженого представника.