Кіровоградщина: проведено роз’яснювальну роботу з питань безпеки праці під час Міжнародного Дня поля

08 вересня 2023

📢Фахівці Південно-Східного міжрегіонального управління Держпраці на чолі із заступником начальника Управління Миколою Шамшуром провели роз’яснювальну роботу з питань безпеки праці під час Міжнародного Дня поля, що відбувся ус. Созонівка, Кропивницького району.

Захід на тему “Особливості вирощування зернових, зернобобових і технічних культур за умов різкоконтинентального клімату проведено на базі Інституту сільського господарства Степу Національної академії наук України за участю посадовців органів влади, науковців  та аграріїв.

Фахівці Управління поспілкувалися із представниками агробізнесу щодо організації здорових та безпечних умов праці під час виконання польових, вантажно-розвантажувальних робіт, порядку надання адміністративних послуг, електронного документообігу, дотримання трудового законодавства та соціальних гарантій працівників сільськогосподарської галузі.

Учасникам заходу презентовано інформаційні листи та буклети з питань дотримання законодавства з питань охорони праці під час зернозбиральних робіт, збирання та заготівлі соломи, сіна, сінажу і силосу, порядку проведення медичних оглядів, необхідності офіційного працевлаштування.