Фахівці Управління зустрілись з працівниками закладів освіти стосовно питань безпечної експлуатації опалювального обладнання 

22 вересня 2022

Фахівці Головного управління Держпраці  перед початком опалювального сезону провели з працівниками закладів освіти нараду щодо безпечної експлуатації котелень. Обговорили вимоги безпечної експлуатації котелень та опалювального газовикористовуючого обладнання, вимоги професійного добору та кваліфікації операторів котелень, а також проведення щорічного спеціального навчання з питань охорони праці для операторів котелень.

Акцентували увагу на необхідності проведення перед включенням у роботу установок сезонної дії, в тому числі опалювальних котлів, газоходів, систем вентиляції, контрольно-вимірювальних приладів, систем автоматики безпеки та регулювання, проведення технічного обслуговування газовикористовуючого обладнання та контрольного випробування газопроводів на герметичність.

Разом з тим фахівці Головного управління відповіли на запитання працівників та надали рекомендації представникам закладів освіти щодо дотримання вимог безпеки працівниками, які під час виконання своїх обов’язків пересуваються територією.

Фахівці запропонували спиратись у роботі на «Рекомендації: як працювати безпечно», котрі зібрані на інформаційному порталі – https://pratsia.in.ua/safe_work.php.

Наприкінці посадовці нагадали про інформаційну кампанію «Виходь на світло!» та зазначили, що дізнаватись детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану можна на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN.

Або на офіційному каналі в Telegram  https://t.me/dneprviddil 

Прес-служба Головного управління