День відкритих дверей для студентів Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»

27 квітня 2018

27 квітня 2018 року, напередодні Дня охорони праці, відбулася зустріч фахівців Головного управління Держпраці  у Дніпропетровській області та працівників ДП «Придніпровський ЕТЦ» зі студентами кафедри аерології та охорони праці Національного гірничого університету (колишній Національний гірничий університет), майбутніми фахівцями з охорони праці.

Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». Тому 27 квітня, напередодні свята, фахівці провели «День відкритих дверей» для студентів кафедри аерології та охорони праці Національного гірничого університету, адже саме питання безпеки праці молодого покоління стали темою цьогорічної акції до Дня охорони праці.

Начальник відділу інспекційної діяльності та розслідування нещасних випадків на виробництві Дмитро Злигостєв, розповів студентам про виробничий травматизм на підприємствах України та Дніпропетровської області, а також, про необхідність створення безпечних умов праці роботодавцями та дотримання працівниками вимог до безпеки виробничого процесу, зокрема, у вугільних, залізорудних шахтах та у відкритих гірничих виробках.

Під час зустрічі студентської молоді із керівництвом та технічними експертами підприємства, гостей ознайомили із діяльністю, яку здійснюють фахівці Державного підприємства «Придніпровський експертно-технічний центр Держпраці» на промислових підприємствах регіону: проведення експертного обстеження, технічного діагностування, технічних оглядів обладнання підвищеної небезпеки.