Атестація робочих місць за умовами праці, строк проведення якої настав у період воєнного стану, може бути перенесена

04 липня 2023

🔵 Постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2023 р. № 660 «Про внесення зміни до пункту 4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці» роботодавцю надані повноваження перенесення строків проведення  атестації робочих місць за умовами праці, а саме: «Внести зміну до пункту 4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. № 442 (ЗП України, 1992 р., № 9, ст. 211; Офіційний вісник України, 2016 р., № 86, ст. 2815), доповнивши його після абзацу другого новими абзацами такого змісту:

🔵 “Атестація, строк проведення якої настав у період воєнного стану, за рішенням роботодавця, погодженим із профспілкою, проводиться протягом шести місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

🔵 Результати атестації, проведеної до введення воєнного стану в Україні, продовжують діяти та використовуються у період воєнного стану та протягом шести місяців з дня його припинення чи скасування”.