Завершено планову перевірку ТОВ «РИТМ»

26 травня 2021

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області завершили проведення планової перевірки щодо додержання законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці у ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РИТМ».

26.05.2021 фахівцями відділу нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки було організовано та проведено виїзну нараду в ТОВ «РИТМ», на якій були оговорені питання стосовно результатів планової перевірки стану охорони праці та промислової безпеки на зазначеному підприємстві та попередження настання нещасних випадків на виробництві.

Під час проведення планового заходу виявлено 32 порушення вимог законодавства, складено та вручено керівнику суб’єкта господарювання акт та припис про усунення виявлених порушень законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, яким встановлений термін усунення виявлених порушень.

Також під час перевірки було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо здійснення комплексного управління у сфері промислової безпеки та охорони праці в структурних підрозділах суб’єкта господарювання, а також обговорені питання стосовно попередження настання нещасних випадків на виробництві.

Разом з тим, для учасників заходу була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці.

На завершені зустрічі фахівці Держпраці вкотре наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці при веденні господарської діяльності. Та, в свою чергу, нагадали про відкритість управління у разі необхідності методично-консультативної підтримки.