З представниками ТОВ “НПО ВЕРТИКАЛЬ” проведена нарада щодо впровадження програми психосоціальної підтримки на робочому місці

15 травня 2024

Головним державним інспектором відділу з питань безпеки праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області проведена нарада з представниками ТОВ “НПО ВЕРТИКАЛЬ” щодо впровадження програми психосоціальної підтримки на робочому місці.

Під час зустрічі фахівець Міжрегіонального управління розповів присутнім про актуальність та важливість впровадження програми психосоціальної підтримки на робочому місці, акцентував на її місці в організаційній структурі підприємства.

Зокрема він зазначив, що психічний і соціальний добробут співробітників підприємства є важливою складовою здорового і продуктивного робочого середовища, тому необхідно краще зрозуміти потреби працівників ТОВ “НПО ВЕРТИКАЛЬ” в цей непростий час. Це дасть  змогу оцінити, які заходи та коригування треба зробити, щоб допомогти розв’язати першочергові проблеми та надати ефективну психосоціальну підтримку кожному, хто її потребує.

Під час наради визначились з основними кроками, які необхідно зробити для впровадження політики/програми:

  1. Оцінити ситуацію.
  2. Визначитись з форматом та змістом політики/програми.
  3. Розробити план заходів.
  4. Ознайомити з політикою/програмою працівників ТОВ “НПО ВЕРТИКАЛЬ”.
  5. Провести моніторинг і оцінку впровадженої системи через пів року.

          Наприкінці наради головний державний інспектор зазначив, що багато корисної інформації щодо впровадження психосоціальної підтримки працівників на робочому місці  на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua.