З працівниками ТОВ «ІСМА ГРУП КР» проведено семінар щодо вимог безпеки під час ведення газозварювальних робіт

08 листопада 2023

Для запобігання виробничого травматизму фахівцями відділу з питань безпеки праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Дніпропетровській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці було проведено семінар з працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «ІСМА ГРУП КР» щодо вимог безпеки під час ведення газозварювальних робіт.

Під час спілкування присутні обговорили питання щодо необхідності суворого дотримання вимог безпеки при експлуатації газозварювального обладнання, проведення постійного моніторингу за станом виробничого обладнання та аналізу робочих місць, де є ризик травмування працівників та виникнення аварійних ситуацій.

Фахівці міжрегіонального управління звернули увагу присутніх на те, що при газозварювальних роботах виникає ряд небезпечних і шкідливих виробничих факторів, а саме: висока температура поверхні оброблюваних деталей та інструменту, пил і шкідливі аерозолі оброблюваних матеріалів, недостатнє освітлення робочої зони, фізичні перевантаження, перенапруження зору, монотонність праці.

Разом з тим, представникам ТОВ «ІСМА ГРУП КР» нагадали про необхідність дотримання вимог безпеки при експлуатації ацетиленових та кисневих балонів відповідно до Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском. Також, роз’яснено вимоги до розміщення ацетиленових та кисневих балонів, їх зберігання, ремонту та технічного обслуговування.

Фахівці міжрегіонального управління запропонували спеціалістам ТОВ «ІСМА ГРУП КР» вжити додаткових заходів, направлених на мінімізацію ризиків  настання нещасних випадків на робочих місцях під час здійснення виробничої діяльності в умовах воєнного стану.

Наприкінці зустрічі представники Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці повідомили присутнім, що на інформаційному порталі Держпраці в рубриці «Рекомендації: Як працювати безпечно» за посиланням: https://pratsia.in.ua/ можна ознайомитися з рекомендаціями з найактуальніших питань, з якими звертаються роботодавці та працівники у сфері безпеки праці.